PGS 15 OPSLAG gevaarlijke stoffen
De cursus PGS 15 Opslag gevaarlijke stoffen, leert deelnemers om zelfstandig te kunnen werken met de PGS 15.
Voor wie
De cursus is bestemd voor personen die te maken hebben met opslag van verpakte gevaarlijke stoffen en CMR stoffen. De cursus leidt op tot het zelfstandig kunnen werken met de PGS 15 voorschriften, waardoor deze uitermate geschikt is voor door de PGS 15 vereiste deskundigen, maar ook voor leidinggevenden in het warehouse, compliance en QHSE managers en toezichthouders.
Duur van de cursus
De cursus duurt 4 dagen.
Vooropleiding
Een gezond verstand en een goede motivatie is alles wat nodig is om deze cursus met succes af te sluiten.
Cursusmateriaal
De cursus wordt gegeven aan de hand van de laatste editie van het Nederlandstalige PGS 15. Iedere deelnemer ontvangt een hardcopy PGS 15 om te gebruiken tijdens, maar ook na de cursus.
Locatie
Deze cursus wordt gegeven door ervaren praktijkgerichte docenten op een van onze trainingslocaties of desgewenst incompany.
Certificering
Deelnemers die het examen met een resultaat van minimaal 70% afleggen ontvangen een certificaat.
Ontwikkelaars
Deze door SCS Training & Consultancy ontwikkelde cursus is gebaseerd op de meest recente beschikbare versie van de PGS 15.
Erkenning als opleidingsinstituut
SCS Training & Consultancy BV is een door de Minister van Infrastructuur en Waterstaat, International Air Transport Association (IATA) en het CBR erkend opleidingsinstituut.
Praktische Informatie
- De cursus duurt vier dagen
- De training is van 09:00 – 16.00 uur
- De prijs voor deze cursus is € 750 exclusief btw
- Koffie, thee en lunch zijn inbegrepen
- Voldoende parkeergelegenheid voor de deur
- Deze training kan ook incompany gegeven worden